قیمت چای ساز

قیمت چای ساز و انواع آن

اگر خرید یک چای ساز با کیفیت و متناسب با نیازتان را در دستور کار خود قرار دهید، قطعا لذت نوشیدن یک چای خوش طعم را در کوتاهترین زمان خواهید برد. با پیشرفت تکنولوژی چای سازهای پیشرفته جای کتری و قوری های قدیمی را گرفته توانسته اند در صرفه جویی در وقت کمک بسیار کارآمدی را داشته باشند. چای ساز ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند برای مثال مدل دم آور که شبیه همان کتری قوری عمل می کنند و چای را با بخار آب جوش، دم می آورند. این مدل ها دارای یک کتری و یک قوری هستند که همزمان با بخار شدن آب، محتویات داخل قوری نیز دم کشیده می شود. و یا چای ساز های استند دار که دارای یک صفحه ی حرارتی هستند که عمل گرم کردن قوری را انجام می دهد. قیمت چای ساز ها بسته به مدل و شرکت تولید کننده آن دارای هزینه های مختلفی هستند که با برسی دقیق میتوانید مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

در خرید چای ساز باید به یکسری نکات توجه کرد که بتوانیم یک محصول با کیفیت و مناسب را انتخاب کنیم، از جمله این نکات میتوان به نوع چای ساز مورد نیاز، جنس بدنه، ظرفیت محصول، تایمر و تنظیم حرارت، قطع کن خودکار و امکانات جانبی اشاره کرد که قطعا داشتن امکانات جانبی و دیگر نکات بر روی قیمت چای ساز تاثیر مستقیم دارد. در ادامه نکاتی را درباره ی راهنمایی و نگهداری از چای ساز برای شما بیان میکنیم.

از جمله نکاتی که باید در نگهداری و افزایش عمر چای ساز رعایت کرد:

  • هیچ وقت نباید دستگاه را در کنار اجاق گاز و یا دیگر وسایل گرمازای آشپزخانه نگه داشت.برای تمیز کردن محصول حتما آن را از دوشاخه برق خارج کنید.
  • اگر قصد پیچیدن سیم به دور دستگاه را دارید صبر کنید تا بدنه آن به خوبی خنک شود.
  • در صورت بروز مشکل و خرابی برای تعمیر آن را به نمایندگی مجاز برند محصول ارجاع دهید.
  • از محکم قرار دادن کتری و قوری بر روی یکدیگر و یا صفحه استند خود داری کنید زیرا باعث خط افتادن و یا مشکلات دیگر می شود.
مشاهده بیشتر