هیتاچی

هیتاچی از بزرگترین شرکت های جهان است که در یازده حوزه تکنولوژی روز دنیا در حال فعالیت است. هیتاچی تولیدات خود را برای پاسخ به نیازهای اقتصاد رو به رشد جهان گسترش داده است و از جمله تولیدات این برند، فعالیت قوی در تولید محصولات الکترونیک، صنعتی و لوازم خانگی است. این شرکت بیش از یک قرن است که فعالیت اقتصادی دارد و طرفداران آن نیز به دلیل همین قدمت کهن هیتاچی است که از محصولات آن استفاده میکنند.

خرید لوازم خانگی هیتاچی

هیتاچی با تکیه بر دانش اقتصاد جهان، تکنولوژی های روز دنیا و نیاز مشتریان تولیداتی با کیفیت وصف نشدنی را ارئه کرده است، که این محصولات با کیفیت فوق العاده، موجب کسب اطمینان مشتریان این برند شده است. ورود هیتاچی در عرصه تولیدات لوازم خانگی باعث شد تا این برند در زندگی روزمره مردم نیز بسیار اجین گردد. این برند محصولاتی ازجمله ساید بای ساید هیتا‌چی ، یخچال هیتا‌چی ، لباسشویی و جاروبرقی هیتا‌چی را به بازار ارائه نموده است.

 

 

لباسشویی هیتا‌چی

لباسشویی هیتا‌چی دارای ظرفیت های مختلفی است. ای برند نیز سعی بر این داشته است با ارائه ظرفیتهای مختلف لباسشویی به مشتریان خود حق انتخاب دهد. این برند لباسشویی را با دور موتورهای متفاوت به با دانش جدید به تکنولوژی روز تجهیز کرده است.

ساید بای ساید هیتا‌‌چی

ساید بای ساید هیتا‌چی دارای مدل های مختلفی میباشد.  سری ساید بای سایدهای این برند در گنجایش 24 فوت ارائه شده است و داری برچسب انرژی ++A و +++A میباشند. از جمله تکنولوژی های به کار رفته در این ساید ها میتوان به یخساز خودکار، سیستم سرد کننده سریع، اخطار باز ماندن درب، قفل کودک و … اشاره کرد.

 

جاروبرقی هیتا‌چی

جاروبرقی هیتا‌چی در رنگ های مختلف و با توان مکش متفاوتی ارائه شده است. در خرید جاروبرقی توان مصرفی جاروبرقی و همچنین میزان مکش جاروبرقی بسیار مهم و مدنظر خریداران است. هیتا‌چی با تکیه بر قدمت و توانایی های تجربی خود، بهترین جاروبرقی ها در اختیار خریداران قرار داده است.

یخچال هیتا‌چی

هیتا‌چی یخچال فریزر بالا خود را در فوت های مختلفی ازجمله 24فوت و 26 فوت ارائه داده است . رنگ بندی های متنوع این یخچال ها به طرفداران این برند امکان انتخاب های بیشتر را میدهد. یخچال های نسل جدید این برند دارای یخساز خودکار، سیستم سردکننده سریع و سیستم اخطار باز ماندن درب می باشند.

 

هیتاچی در انتخاب سنتر

هیتا‌چی سی و هشتمین شرکت بزرگ جهان است که در زمینه های تولیدی لوازم خانگی ، الکترونیک و صنعتی فعالیت می نماید. از جمله محصولات این برند در زمینه لوازم خانگی ساید بای ساید هیتا‌‌‌چی، یخچال هیتا‌چی، لباسشویی هیتا‌چی و جاروبرقی هیتا‌چی  می باشد. انتخاب سنتر از ارائه دهندگان لوازم خانگی هیتا‌چی میباشد که با شعار بهترین قیمت، بهترین انتخاب سعی کرده است خرید لوازم خانگی با بهترین کیفیت ارائه دهد.

فروشگاه اینترنتی خرید لوازم خانگی انتخاب سنتر با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، خدمات پرداخت کارت به کارت و پرداخت در محل را نیز به روش های پرداخت سفارش افزوده است. علاوه بر این ، ارسال سریع سفارش ها در زمانی کمتر از 48 ساعت و با کمترین هزینه به تمام نقاط کشور خدمتی نوین است که مجموعه انتخاب سنتر با تکیه برآن توانسته است رضایت مشتریان گرامی را بیش از پیش جلب نماید.

 

 

مشاهده بیشتر
مرتب سازی

محدوده قیمت

۰ تومان - تومان

دسته بندی ها