قیمت اجاق گاز دوو

قیمت اجاق گاز دوو

اجاق گاز دوو با بهره گیری از سیستم سوخت رسانی ایتالیایی، صفحه نمایش لمسی، شعله زمان دار، فن گردش هوای داغ و المنت برقی، لعاب سلف کلین درون محفظه فر، صفحه رویه یک تکه، شعله زماندار، درب فر دولایه و فن خنک کننده از اجاق گازهای پرطرفدار موجود در بازار لوازم خانگی است. قفل کودک این امکان را به کاربران اجاق گاز دوو می دهد تا بتوانند ایمنی لازم را هنگام استفاده از دستگاه تامین کنند. اجاق گازهای دوو پنج شعله و با طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند و با توجه به قیمت مناسب از اجاق گازهای پرفروش بازار می باشند. شعله زماندار این امکان را به مصرف کننده می دهد که با برنامه ریزی دلخواه، شعله را در زمان مورد نظر با استفاده از تایمر دیجیتال خاموش نماید و بدون استرس از سوختن غذا به کارهای دیگر بپردازد. انتخاب سنتر به عنوان نماینده رسمی دوو، محصولات دوو و همچنین اجاق گازهای دوو را با ضمانت 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش در فروشگاه های حقیقی و مجازی با ضمانت اصل بودن کالا و ارسال سریع به تمام نقاط کشور به فروش می رساند. 

اجاق گاز مبله دوو

اجاق گاز مبله دوو

اجاق گازهای دوو پنج شعله و با طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند و با توجه به قیمت مناسب از اجاق گازهای پرفروش بازار می باشند. شعله زماندار این امکان را به مصرف کننده می دهد که با برنامه ریزی دلخواه، شعله را در زمان مورد نظر با استفاده از تایمر دیجیتال خاموش نماید و بدون استرس از سوختن غذا به کارهای دیگر بپردازد. انتخاب سنتر به عنوان نماینده رسمی دوو، محصولات دوو و همچنین اجاق گازهای دوو را با ضمانت 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش در فروشگاه های حقیقی و مجازی با ضمانت اصل بودن کالا و ارسال سریع به تمام نقاط کشور به فروش می رساند.

قیمت اجاق گاز دوو

اجاق گاز دوو

دوو در طراحی اجاق گاز های خود از طراحی مدرن و کاربر پسندی استفاده کرده است. بهره گیری از صفحه نمایش لمسی یکی از نکات جذاب این محصولات می باشد. تمامی اطلاعات مورد نیاز هنگام طبخ انواع مواد غذایی از طریق این پنل لمسی نمایش داده می شود. اجاق گاز دوو دارای شعله زمان دار و درب گرمخانه کشویی می باشد. علاوه بر این ، استفاده از صفحه رویه یک تکه و لعاب آسان پاک شو در اجاق دوو ، باعث نظافت آسان تر آن می شود. به دلیل اهمیت رعایت موارد ایمنی در این دستگاه ، شرکت دوو از قفل کودک و فن خنک شونده در اجاق های خود استفاده کرده است. تنوع، به روز بودن مدل ها و قیمت ها از مهمترین ویژگی های فروشگاه آنلاین انتخاب سنتر می باشند که امکان مقایسه مشخصات فنی و ظاهری را هم برای مشتریان فراهم می کند. اجاق گازهای مبله دوو با طراحی فوق العاده زیبا یکی از بهترین گزینه ها برای چیدمان خانه های مدرن ایرانی هستند. حالت های متنوع ایجاد حرارت در فر، موتور جوجه گردان و لعاب etc قابلیت ویژگی را به محفظه فر اجاق گازهای دوو داده است. فن خنک کننده با روشن شدن مشعل فر یا مشعل بریان پس از چند دقیقه و به صورت خودکار روشن می شود و باعث خنک شدن صفحه کنترل، ولوم ها وشیشه فر می شود.

قیمت اجاق گاز دوو

کیفیت اجاق گاز دوو

سر شعله های ساباف Sabaf ایتالیایی با کیفیت بالا یکی از مزایای اصلی اجاق گاز دوو به حساب می آید. همچنین در این محصول فن گردش هوای داغ و المنت برقی (توربو فن) جهت بهبود فرایند پخت استفاده شده است. فر اجاق گاز دوو با ایجاد حرارت یکنواخت حاصل از توربو فن ، به راحتی ظرف مدت کوتاه ، غذای شما را آماده و با استانداردهای حرفه ای تحویل تان می دهد. 

قیمت اجاق گاز دوو

کاربری آسان: صفحه نمایش لمسی اجاق گاز دوو دارای دو ویژگی مهم است که اولی نمایش ساعت و دیگری زمان سنج است. که شما برای استفاده از فر گاز دوو به زمان سنج نیاز دارید که از سوختن غذا جلوگیری کند هم در مصرف برق صرفه جویی شود. از دیگر ویژگی های نمایشگر لمسی اجاق گاز می توان به قفل کودک، زنگ هشدار، نمایش دمای داخل فر اشاره کرد.

کاربری ایمن: فن خنک کننده ی موجود در  گازهای دوو باعث می شود که دمای داخل فر هر چه سریع تر خنک شود. این ویژگی برای پخت و پز های متعدد بسیار مفید و کاربردی است.

نظافت آسان: اجاق گاز های دوو مجهز به شیشه ی 2 جداره جداشونده هستند. که باعث می شود شما بتوانید بعد از هر بار استفاده از فر شیشه را دراورده و تمیز کنید تا تمام لکه های چربی و غذا از بین برود.

قیمت اجاق گاز دوو

مزایای خرید از انتخاب سنتر

با خرید از انتخاب سنتر ضمن برخورداری از یک خرید اینترنتی لذت بخش به شما فرصت انتخاب و بررسی محصولات همراه با مشاوره ی خرید با افراد متخصص داده می شود، از دیگر مزایای خرید از انتخاب سنتر امکان پرداخت در محل می باشد. ضمانت اصالت کالا، ضمانتنامه اصلی محصول و برخورداری از هدایای ارزنده در اولین خرید از انتخاب سنتر از دیگر مزایای یک انتخاب درست می باشد. همچنین برای اطلاع از راهنمای کلی خرید اجاق گاز مبله به مطلب راهنمای خرید اجاق گاز مبله در وبلاگ انتخاب سنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر