قیمت ظرفشویی بوش

قیمت ظرفشویی بوش

امروزه تکنولوژی با ورود به زندگی انسان، کارها را بسیار آسان کرده است. تا جایی که حتی ظرف های کثیف یک وعده غذایی را میتوان در اختیار ماشین پیشرفته قرار داد، تا خیلی بهتر از انسان آنها را شستشو داده و پاکیزه و درخشنده تحویل دهد. برند بوش نیز در این پیشرفت سهیم است، ظرفشویی بوش دارای مزایای زیادی است که میتوان به چند نمونه مهم آن اشاره کرد، مثل صرفه جویی در مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف برق و یکی از مهم ترین نکاتی باید در نظر گرفت طراحی منحصر به فرد آن است که برای انواع ظروف جایگاه خاص دارد در این راستا ظرفشویی بوش به بازار ارئه شده است. با کمی جستجو و اطلاع از مزایا و قیمت ظرفشویی بوش شما نیز خیلی زود راغب میشوید تا یکی از این ظرفشویی ها را به آشپزخانه خود بیاورید و از کارآمدی آن در زندگی لذت ببرید.

 

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش پرتوان و کم مصرف است و با استفاده از تکنولوژی روز، شستشوی ظرف ها را بسیار آسان کرده است. ظرف های کثیف پس از یک وعده غذایی یا میهمانی را به راحتی می توان در اختیار این ماشین پیشرفته قرار داد تا آن ها را پاکیزه و درخشان تحویل دهد. بوش در طراحی این محصول به کاهش میزان مصرف آب و انرژی توجه ویژه ای داشته است. Load Sensor حسگری است که با تشخیص تعداد ظرف های کثیف درون دستگاه، میزان آب مورد نیاز برای شستشو را با توجه به تعداد ظرف های کثیف تامین می کند، بنابراین از هدر رفتن آب و برق جلوگیری می شود.

 

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد در ظرفشویی بوش

قابلیت های ماشین ظرفشویی بوش

سطح داخلی تمام استیل، سنسور تشخیص تعداد ظرف ها، سنسور تشخیص میزان آب، سیستم صرفه جویی مصرف آب، سیستم صوتی پایان برنامه، سیستم ضد نشت آب Aqua Stop ، سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای (Aqua Mix)، صفحه نمایش داخلی باریک، نشانگر میزان نمک و جلاء دهنده، برنامه های متنوع شستشو، سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده، صفحه کنترل لمسی، قابلیت تنظيم سبدها در ارتفاع مختلف، آبکشی اولیه، شست‌شوی سریع ، شروع با تأخیر ، شست‌شوی با دمای بالا، نشان گر زمان باقیمانده روند برنامه ، شستشوی شدید (Intensive) ، خشک کن، قفل کودک و موتور فوق ساکت با عمر طولانی Eco Silence Drive برخی از ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش می باشند.

 

خرید محصولات بوش از انتخاب سنتر

لوازم خانگی برقی بوش در دسته های ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ساید بای ساید، یخچال و فریزر و... با فناوری های روز دنیا طراحی و تولید می شوند. قیمت لوازم خانگی برای خریداران بسیار مهم است بنابراین پیشنهاد می کنیم برای خرید محصولات بوش از جلمه ماشین ظرفشویی بوش با بهترین قیمت، محصولات معرفی شده در این صفحه را مشاهده کنید. با استفاده از قابلیت مقایسه در صفحه هر محصول می توانید کالاهای مورد نظر را با هم مقایسه کرده و مثلا قیمت ظرفشویی بوش را با انواع دیگر ظرفشویی مورد بررسی قرار دهید و با انتخاب صحیح کالای مورد نیاز، تجربه ی بهتری از خرید اینترنتی داشته باشید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 38500000 تومان

دسته بندی ها