قیمت ظرفشویی جی پلاس

قیمت ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس (Gplus) از پرفروش ترین لوازم خانگی برقی می باشد. محصولات جی پلاس از سال 98 و با بهره گیری از توانمندی ها و تجربه های 30 ساله شرکت نام آشنای گلدیران وارد بازار لوازم خانگی ایرانی شدند. ظرفشویی جی پلاس در ظرفیت های 13 نفره، 14 نفره و 15 نفره و با رنگ های سفید، نقره ای، تیتانیوم، استیل و مشکی الماسی ساخته می شود. میزان مصرف آب در مدل های مختلف ظرفشویی جی پلاس از 9 تا 13 لیتر متغیر است. خریداران هنگام انتخاب ظرفشویی مناسب دقت داشته باشند که ظرفیت ظرفشویی مورد نیاز با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان ظرف های کثیف روزانه مشخص می شود.

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس

می خواهیم شما را در انتخاب ماشین ظرفشویی همراهی کنیم و به این سوال که آیا ماشین ظرفشویی برند جی پلاس خوبه یا نه؟ پاسخ صحیحی بدهیم. این محصولات دارای مزایا و قابلیت های متعددی می باشند و با بررسی قیمت لوازم خانگی ایرانی به خصوص ماشین ظرفشویی، یقین خواهید داشت که تولیدات جی پلاس از قیمت مناسبی برخودار می باشند. ظرفشویی جی پلاس دارای برنامه های متنوع شستشو است که از آن جمله می توان به برنامه های شستشوی سریع و شستشوی روزانه اشاره کرد. برنامه های پیش شستشو، شستشوی پرقدرت ظرف ها، شستشو در زمان مورد نظر کاربر و شستشوی اقتصادی از کاربردی ترین و مهم ترین برنامه های شستشو در این محصولات می باشند. سبد جداگانه برای قاشق و چنگال و امکان تنظیم کردن ارتفاع سبد میانی از نکات مهمی هستند که می تواند کار شستشو را برای خانم های خانه دار آسان تر کند.

 

موتور BLDC ظرفشویی جی پلاس

موتور BLDC ظرفشویی جی پلاس

ظرفشویی های موجود در بازار لوازم خانگی با موتورهای مختلفی ساخته می شوند. ماشین ظرفشویی جی پلاس با استفاده از فناوری های روز دنیا و بهره گیری از موتورهای BLDC تولید می شود. این موتورها با توجه به اینکه بازدهی و بهره وری بالا و کنترل پذیری خوبی دارند، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان می باشند. این موتورها در واقع موتورهای جریان مستقیم بدون جاروبک می باشند و توانایی بسیاری در صرفه جویی انرژی دارند. نام اختصاری این موتورها BLDC است و نام کامل آن ها (Brushless DC Motor) می باشد. استفاده از موتورهای BLDC به همراه فناوری اینورتر در ماشین ظرفشویی جی پلاس، نه تنها باعث کاهش مصرف انرژی در این محصولات می شود بلکه لیست متنوعی از برنامه های شستشو را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

خرید ماشین ظرفشویی جی پلاس از انتخاب سنتر

خرید ماشین ظرفشویی جی پلاس از انتخاب سنتر

انتخاب سنتر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی با موجودی چند هزار کالا می باشد و تمامی کالاهای موجود در این فروشگاه دارای ضمانت اصل بودن می باشند. خریداران محترم برای آشنایی با مدل های به روز ماشین ظرفشویی جی پلاس می توانند محصولات موجود در این صفحه را بررسی نموده و با مراجعه به صفحه محصول مورد نظر از قابلیت ها و مشخصات فنی و ظاهری کالا اطلاع پیدا کرده و قیمت لوازم خانگی مورد نظر خود را مشاهده نمایند. ماشین ظرفشویی جی پلاس در این فروشگاه با بهترین قیمت و ضمانت نامه معتبر شرکتی عرضه می شود. برای خرید آسان اینترنتی ظرفشویی جی پلاس، کالاهای این صفحه را بررسی نمایید.

مشاهده بیشتر