قیمت هود اسنوا

قیمت هود اسنوا

برای خرید هود اسنوا اگر انواع هود توکار و روکار را بهتر بشناسیم، با در نظرگرفتن کاربرد و محل قرار گرفتن هود می توانیم مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم. هود با مکش دود، چربی و بو فضای خانه را مطبوع می کند و نقش مهمی در تهویه هوا دارد. انواع هود عبارتند از هود زیر کابینتی، هود مخفی یا توکار، هود شیب دار، هود شومینه ای، هود جزیره ای و هود دیواری. در طراحی آپارتمان های امروزی، آشپزخانه بخشی از فضای باز خانه است بنابراین تهویه مناسب هوا و انتخاب هود مناسب نیاز به توجه ویژه ای دارد تا مجبور نباشیم هنگام آشپزی پنجره ها را باز بگذاریم. اسنوا برای منازل با متراژهای مختلف انواع هودهای آشپزخانه را با فناوری روز تولید می کند. هود آشپزخانه در زیبایی چیدمان خانه تاثیر بسزایی دارد و اسنوا در طرح ها و رنگ های متنوع این محصول را برای سلیقه های گوناگون طراحی و به بازار لوازم خانگی عرضه کرده است.

 

هود اسنوا

هود اسنوا

هود شیبدار اسنوا یکی از هودهای پرطرفدار و مورد توجه خانواده های ایرانی در سال های اخیر بوده است. هود توکار که کامل زیر کابینت قرار می گیرد و هود مخفی نیز نامیده می شود، مناسب فضاهای کوچک است چرا که نیاز نیست فضایی را در آشپزخانه به آن اختصاص دهیم. میزان تولید صدا و قدرت مکش از نکات قابل توجهی هستند که هنگام خرید هود باید به آن ها توجه کرد. بهتر است انتخاب هود با توجه به فضای آشپزخانه و اندازه اجاق گاز صورت بگیرد. سیستم نوررسانی هود را نیز با توجه به میزان نور مورد نیاز و همچنین فضایی که هود در آن مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب نمایید تا روشنی مورد نیاز را تامین کند.

 

قابلیت های هود اسنوا

قابلیت های هود اسنوا

اسنوا در تولید نسل جدید هود آشپزخانه با استفاده از لامپ های ال ای دی تامین مناسب نور مورد نیاز را در نظر گرفته است و موتورهای هود دارای حالت های گوناگون سرعت می باشند تا کاربر با توجه به میزان تهویه مورد نیاز بتواند از قدرت مکش گوناگون محصول استفاده نماید. سیستم نوردهی با لامپ LED، جنس پروانه موتورABS، سنسور حرارت، صدای کم، سرعت های متنوع موتور، موتور قدرتمند با پوسته فلزی، تراز مصرف انرژی A ، صفحه نمایش لمسی و فیلتر قوی و قابل شستشو ازویژگی های هودهای آشپزخانه اسنوا هستند.

 

خرید هود آشپزخانه از انتخاب سنتر

خرید هود آشپزخانه از انتخاب سنتر

برای سهولت در دستیابی به اطلاعات مورد نیاز و انتخاب هود مورد پسند به محصولات اسنوا در این صفحه مراجعه نمایید و با کلیک بر روی تصویر یا مدل هود مورد نظر از مشخصات فنی و قیمت روز آن مطلع شوید. برای اطلاع از راهنمای کلی خرید هود آشپزخانه میتوانید به مطلب راهنمای خرید هود آشپزخانه در وبلاگ انتخاب سنتر مراجعه نمایید. همچنین در ادامه میتوانید مقایسه 5 مدل از هود های آشپزخانه اسنوا را ببینید و با مشاهده و برسی مشخصات آنها یک خرید هوشمندانه داشته باشید. انتخاب سنتر تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی در ایران می باشد که شما خریداران محترم میتوانید با راهنمایی های کارشناسان این مجموعه برای خرید انواع هود آشپزخانه و یا دیگر لوازم خانگی، خریدی مطمئن و آسان را تجربه کنید.


 

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 5020000 تومان

دسته بندی ها