یخچال الکترواستیل

قیمت یخچال الکترواستیل

شرکت نام آشنای ایرانی الکترواستیل، یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان یخچال فریزر می باشد. این شرکت انواع یخچال و فریزر را هم برای مصارف خانگی و صنعتی با بهترین کیفیت تولید می کند. در سال های اخیر، الکترواستیل در تولید یخچال از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده تا بتواند نیاز مشتریان ایرانی را با قیمت مناسب تر برآورده کند. یخچال های الکترواستیل در انواع یخچال فریزر دوقلو ، فریزر بالا و پایین و ساید بای ساید تولید می شود. این شرکت معتبر ایرانی در جدیدترین محصولات خود از قابلیت های بروزی مانند فیلتر تصفیه آب ، موتور قدرتمند و یخساز اتوماتیک استفاده کرده است. انتخاب سنتر انواع یخچال الکترواستیل را با گارانتی رسمی به فروش می رساند. در ادامه میتوانید با مشاهده و برسی قیمت یخچال الکترواستیل محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

یخچال فریزر الکترواستیل

قیمت یخچال فریزر الکترواستیل

یخچال فریزر الکترواستیل به انواع سیستم ها ، تکنولوژی ها ، فیلترهای تصفیه و لوازم جانبی کاربردی مجهز شده است. یکی از این قابلیت ها، دکمه های تنظیم دیجیتالی و پنل های لمسی می باشد. همچنین مصرف انرژی در مدل های جدیدتر یخچال الکترواستیل ، بهینه تر شده است.

قیمت یخچال الکترواستیل

کیفیت یخچال الکترواستیل

یخچال فریزر های الکترواستیل با طراحی مدرن و زیبا در کنار قیمت مناسب و گارانتی شرکتی توانسته به یکی از محبوب تریم یخچال های بازار کشورمان تبدیل شود. در ادامه این مطلب ما به برسی مشخصات مهم و کاربردی این یخچال ها می پردازیم.

 

یخچال الکترواستیل

فیلتر تصفیه آب:

این فناوری آلودگی های آب را بدون حذف نمودن مواد معدنی آن از بین می برد. با وجود فیلتر آب ، دیگر شما نگران ناخالصی های آب نیستید ، چون این وسیله آب را تصفیه می کند. دقت داشته باشید که وقتی رنگ فیلتر عوض میشود (پس از حدود یکسال استفاده) زمان عوض کردن آن فرا رسیده است.

سیستم خنک کننده با یون سبز:

در این تکنولوژی، از مجرایی که دارای ماده کاتیکان است و همچنین یون های سبز، برای ایجاد هوایی خنک، تازه و پاک در درون یخچال استفاده می کند. در این سیستم هوای تصفیه نشده درون یخچال الکترواستیل از مجرای کاتیکان عبور کرده، بوی بد و باکتری های موجود در آن زدوده می شود. هوای خنک پاک و خالص خروجی به همراه یون های سبز در جهات مختلف و در تمامی نقاط یخچال به طور یکسان پخش شده، سالم ماندن مواد غذایی و ماندگاری بیشتر آن ها را به همراه می آورند.

 

کمپرسور خطی یخچال الکترواستیل

کمپرسور خطی:

در این فناوری با کم کردن نقاط اصطکاک کمپرسور ، علاوه بر کاهش سر و صدا ، طول عمر کمپرسور نیز بیشتر میگردد. یخچال های دارای کمپرسور خطی، 30 درصد کمتر از یخچال هایی که دارای کمپرسورهای معمولی هستند انرژی مصرف میکنند. کمپرسور خطی یک فن آوری جدید است که نقاط اصطکاک را در کمپرسور های معمولی از 4 به یک کاهش داده که علاوه بر کاهش صدا باعث افزایش طول عمر کمپرسور نیز می شود. این فن آوری به صورت مستقیم کمپرسور را به موتور وصل کرده و صدای کمتری را ایجاد می کند. این کمپرسور ها تا 30 درصد انرژی کمتری ایجاد می کنند.

لامپ های ال ای دی داخلی:

این ال ای دی های کار شده در یخچال های الکترواستیل در مقایسه با دیگر لامپ ها، سهولت دید را برای مشاهده داخل یخچال فراهم می کند. یکی از ویژگی های این این لامپ ها کم مصرف بودن آنهاست که گرمای کمتری را نیز تولید می کنند و همچنین از طول عمر بالایی برخوردارند.

 

یخچال الکترواستیل

لاستیک دور درب ضد باکتری:

bioshield یک عامل ضد باکتریایی است که از از تشکیل باکتری ها در فضای یخچال جلوگیری می کند.

پوشش آنتی باکتریال سیلور نانو:

اکثر باکتری هایی که در فضا هستند میتوانند به راحتی به داخل یخچال نفوذ کنند و باعث فاسد شدن مواد غذایی شوند. اما با وجود این فناوری آنتی باکتریال سیلور نانو، دیواره های داخلی یخچال میتوانند تا 99.9% باکتری ها را از بین ببرند و تکثیر آنها جلوگیری کنند و در نتیجه نگهداری و حفظ تازگی مواد غذایی را ممکن سازند.

 

قیمت یخچال الکترواستیل

خرید یخچال فریزر الکترواستیل از فروشگاه حضوری

انتخاب سنتر علاوه بر فروشگاه اینترنتی ، دارای 2 شعبه فروشگاه حضوری در مرکز بازار لوازم خانگی تهران می باشد. انتخاب سنتر شرایط بازدید حضوری از محصولات و دریافت مشاوره خرید از فروشندگان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 43680000 تومان

دسته بندی ها