قیمت کولر آبی برفاب

در روز های گرم سال سهم زیادی از ایجاد دمای خنک و مناسب را کولر آبی ها انجام می دهند، این کولر ها که در فصل تابستان و در مناطق گرم کشور در فصل بهار حتی استفاده می شوند دارای انواع مختلفی می باشند، مانند کولر آبی ثابت ، کولر آبی پرتابل (قابل حمل) و کولر آبی سلولزی. شرکت برفاب که بیش از سه دهه در زمینه تولید و عرضه این محصولات فعالیت دارد، توانسته که انواع کولر آبی را در ابعاد و ظرفیت های مختلف با ویژگی های متفاوت به بازار عرضه کند. از جمله مزایای کولر آبی ها میتوان به قیمت مناسب تر نسبت به کولر گازی اشاره کنیم. همچنین این کولر ها دارای بازده سرمایشی بالا، نگهداری و تعمیرات با هزینه بسیار پایین تر، مصرف برق پایین تر و هزینه نصب و راه اندازی کمتر هستند.

 

تفاوت کولر آبی و کولر گازی

همواره کسانی که به دنبال خرید وسایل سرمایشی برای منزل و یا محل کار خود هستند این سوال برایشان پیش می آید که کدامیک بهتر هستند، کولر آبی یا گازی؟ اگر بخواهیم به تفاوت بین این دو بپردازیم میتوانیم از جنبه های مختلفی آنها را مورد برسی قرار دهیم. برای مثال از جمله مهم ترین تفاوت بین کولر گازی و کولر آبی تفاوت هزینه ها می باشد. قیمت کولر گازی معمولا حدود 4 تا 5 برابر بیشتر از کولر آبی است و همچنین در مصرف برق نیز کولر گازی ها همیشه از دارای قبوض سنگین مصرف برق بوده اند. در انتخاب وسایل سرمایشی باید حتما منطقه ای که در آن زندگی میکنید را از لحاظ آب و هوایی در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید. برای مثال اگر در منطقه ای گرم و خشک زندگی میکنید بهتر است از کولر آبی استفاده کنید، زیرا این کولر ها در هوا رطوبت ایجاد میکنند و در مقابل بهتر است برای مناطقی مانند شمال و یا جنوب کشور از کولر گازی استفاده شود همچنین کولر های آبی دارای مصرف پایین تری نسبت به کولر های گازی هستند، به همین منظور باید با توجه به مصرف انرژی خرید انجام شود.

 

تفاوت کولر آبی معمولی و سلولزی

اگر که تصمیم به خرید کولر آبی دارید احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که کولر آبی سلولزی را خریداری کنید یا معمولی؟ برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر است این دو گزینه را با یکدیگر مقایسه کنیم. مهم ترین تفاوتی که بین این دو کولر می باشد، استفاده از پد سلولزی و در مقابل استفاده از پوشال در کولر آبی معمولی است. پوشال ها علاوه بر بافت های متفاوت، بعد از مدتی که آب بر روی آنها میریزد به سمت پایین جمع می شوند در تنیجه بخش های پایینی متراکم و بخش های بالایی خالی از پوشال می ماند، که باعث ورود هوای گرم به داخل کولر می شود. اما پد های سلولزی از ساختاری یکنواخت بهره می برند و با ریزش آب روی آنها نیز تغییر شکل نمی دهند. این امر موجب می شود که راندمان و بازدهی کولر های سلولزی بیشتر از کولر های معمولی باشد. این پد ها مانند پوشال نیاز نیست که هر ساله تعویض شوند و عمری حدود 3 تا 5 سال دارند و همچنین قابل شستشو نیز می باشند.

 

خرید کولر آبی برفاب

برند برفاب از بهترین تولید کنندگان کولر آبی در ایران می باشد که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت به صرفه ارائه میدهد. و با توجه به تجربه بالا در زمینه تولید این محصولات به راحتی میتوانیم به این برند اعتماد کنیم. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی انتخاب سنتر محصولات برفاب را از جمله کولر آبی های این برند را در مدل های مختلف به فروش میرساند، شما خریداران محترم میتوانید با توجه به متراژ محیط خود کولر آبی مد نظر خود را به راحتی از انتخاب سنتر خریداری کنید. برای خرید کولر آبی بهتر است که متراژ محیط را در نظر بگیرید و با توجه به آن کولر آبی با ظرفیت مناسب را تهیه کنید تا بهترین بازدهی را از آن بگیرید. در ادامه میتوانید کولر آّی های برفاب را در مدل ها و ظرفیت های متفاوت مشاهده و برسی کنید تا بتوانید خریدی هوشمندانه تر داشته باشید. همچنین اگر به راهنمایی بیشتر نیاز داشته باشید میتوانید با کارشناسان انتخاب سنتر تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 17505000 تومان

دسته بندی ها