قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

 تلفن : 33519680-021 33134916-021

 

اجاق گاز اسنوا (1)

تاریخچه اسنوا

اسنوا بیش از یک دهه است که در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت آغاز به کار کرده است. این شرکت دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای وهیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاههای برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه‌های رویه اجاق گاز و دیگر دستگاه‌ها و تجهیزات مصرفی مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است و از نظر حجم تولید می‌تواند روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار Built-In را ارائه دهد. محصولات این کارخانه در بازارهای ایران وخاورمیانه عرضه می‌شوند. اسنوا توانسته است برای اولین بار در خاورمیانه و ایران، این امکان را فراهم کند که خریدار بتواند محصولات توکار این شرکت را با رنگ دلخواهش سفارش دهد.

       

 در این صفحه لیست گروه محصولات اجاق گاز اسنوا موجود می باشد برای مشاهده کلیه محصولات اجاق گاز اسنوا از لینک روبه رو استفاده نمایید .

مشاهده قیمت محصولات اجاق گاز اسنوا

       

جهت اطلاع از قیمت هر گروه از اجاق گاز های اسنوا بر روی نام هر گروه از اجاق گازها کلیک نمایید  

       

اجاق گاز اسنوا

سری والنتیو

     

VALENTINO

اجاق گاز اسنوا
اجاق گاز اسنوا

سری اورانوس

     

URANUS

اجاق گاز اسنوا
اجاق گاز اسنوا

سری آترینا

     

ATRINA

اجاق گاز اسنوا
اجاق گاز اسنوا

سری رومینا

     

ROMINA

اجاق گاز اسنوا

 

 

اجاق گاز اسنوا

برای خرید اجاق گاز اسنوا بهتر است از قبل با مدل ها وحدود قیمت اجاق گاز اسنوا آشنا باشید تا بتوانید بهترین اجاق گاز را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار

بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید اجاق گاز اسنوا از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات اسنوا دارند.

       

اسنوا دارای دو دسته اجاق گاز می باشد که هر کدام قیمت های مختلفی دارند برای دیدن از هر گروه از محصولات اجاق گاز بر روی آن گروه کلیک کنید.

       

1 - اجاق گاز مبله اسنوا

2 - اجاق صفحه ای اسنوا (اجاق رومیزی اسنوا)

       

برای مشاهده کلیه گروه های محصولات اسنوا روی کلمه اسنوا کلیک کنید.

       

انتحاب سنتر