قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

داتیس

داتیس | تولید ملی، تثبیت کیفیت عالی

داتیس یک برند ملی است که هسته اولیه آن را مهندسان کاردان ایرانی بنیان نهاده و توانستند گستره محصولات این برند را در زمینه لوازم خانگی وسعت داده و موفق به تولید محصولاتی همچون اجاق گاز صفحه ای ، هود ، سینک ، فر و مایکروویو شوند. این برند در کیفیت حرف برای گفتن دارد و همچنین برای جلب رضایت مشتریان، خدمات پس از فروش بسیار قویی را ارائه کرده است.

داتیس

داتیس | اجاق گاز صفحه ای

اجاق گاز صفحه ای داتیس اولین دارنده استاندارد رضایتمندی مشتری از ایتالیا بوده و دارای 24 ماه ضمانت و 121 ماه خدمات پس از فروش در سراسر ایران است. داتیس اجاق گاز صفحه ای این برند را به ترموکوبل اروکلی اسپانیا تجهیز کرده است.

اجاق گاز صفحه ای
داتیس | هود

هود داتیس دارای قدرت مکش 750 تا 900 متر مکعب در ساعت میباشد. داتیس این محصول خود را 18 ماه ضمانت کرده است و 121 ماه خدمات پس از فروش را برای آن در نظر گرفته است. هودهای برند داتیس مجهز به موتور فلزی بدون صدا شده اند.

هود
داتیس | سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی داتیس دارای سیفون اتوماتیک و معمولی است. داتیس سینک های این شرکت را 12 ماه ضمانت کرده است و برای آنها سبد میوه شوی فلزی قرار داده است.

سینک ظرفشویی
داتیس | فر و مایکروویو

فر و مایکروویو داتیس دارای گرید انرژی A میباشد. داتیس این محصول را نیز 18 ماه ضمانت کرده است و 121 ماه خدمات پس از فروش برای آن در نظر گرفته است. فر و مایکروویو داتیس به جوجه گردان مجهز شده است.

فر و مایکروویو

داتیس

داتیس با تکیه بر تجربه بیش از یک دهه و پیاده سازی اصل کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری، توانسته است خود را تبدیل به یک برند ممتاز کرده و در عرصه لوازم خانگی با برندهای همتای جهانی خود سرسختانه رقابت نماید. این برند علاوه بر استانداردهای داخلی و بین المللی در زمینه کیفیت، توانسته است با ارائه خدمات پس از فروش بسیار قوی گواهینامه جداگانه استاندارد رضایت مندی مشتری از TUV ایتالیا را دریافت نموده که نشان از مدیریت در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت مندی مشتری است.

داتیس

انتخاب سنتر از ارائه دهندگان لوازم خانگی داتیس میباشد که با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب سعی کرده است در کنار فروشگاه اینترنتی، مجموعه نمایشگاهی به نام هایپر خلیج فارس را برای نمایش کالاهای این برند و خرید حضوری محیا سازد، تا طرفداران این برند بتوانند از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت محصولات داتیس آشنا شوند و در نمایشگاهی به مساحت 300 متر مربع با دیدن و مقایسه محصولات ، کالا مورد نظر خود را انتخاب نمایند. انتخاب سنتر به عنوان ارائه دهنده محصولات داتیس این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات داتیس با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

انتحاب سنتر