قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

پیگیری سفارش

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

 تلفن : 33519680-021 33134916-021

 

قیمت اجاق گاز دوو

اجاق گاز دوو از جمله اجاق گازهای بسیار پرطرفدار است، چرا که اجاق گاز این برند به سیستم سوخت رسانی ایتالیایی، سیستم سلف کلین، فن کانوکشن، و محفظه فر آنتی باکتریال تجهیز شده است. دوو اجاق گازهای خود را پنج شعله و در رنگ های مختلفی ارائه کرده است. برای خرید اجاق گاز این برند، از اطلاعات گردآوری شده در جدول استفاده نمایید، و بر روی مدل و یا تصویر اجاق مورد پسندتان کلیک نمایید تا از قیمت اجاق گاز دوو و جزئیات هر کدام مطلع گردید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات اجاق گاز دوو

قیمت اجاق  گاز دوو

قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC5 - 111

اجاق گاز دوو 5 شعله سری Imperial مدل DGC5 - 111 به رنگ استیل می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال و تکنولوژی به کار رفته در این محصول دوو، سیستم سوخت رسانی ایتالیایی و المنت حرارتی میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال لمسی را قرار داده است. علاوه بر موارد ذکر شده این محصول دارای گرمخانه کشویی است.

قیمت اجاق گاز دوو
قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC5 - 112

اجاق گاز دوو 5 شعله سری Imperial مدل DGC5 - 112 به رنگ سفید می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال و تکنولوژی به کار رفته در این محصول دوو، سیستم سوخت رسانی ایتالیایی و المنت حرارتی میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال لمسی را قرار داده است. علاوه بر موارد ذکر شده این محصول دارای گرمخانه کشویی است.

قیمت اجاق گاز دوو
قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC – 965DS90

اجاق گاز دوو 5 شعله سری 965 مدل DGC – 965DS90 به رنگ استیل می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال و سرشعله های ایتالیایی را قرار داده است.

قیمت اجاق گاز دوو
قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC – 965DEW90

اجاق گاز دوو 5 شعله سری 965 مدل DGC – 965DEW90 به رنگ سفید می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال و سرشعله های ایتالیایی را قرار داده است.

قیمت اجاق گاز دوو
قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC – 965FDX

اجاق گاز دوو 5 شعله سری 965 مدل DGC – 965FDX به رنگ استیل می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال و سرشعله های ایتالیایی را قرار داده است. علاوه بر موارد ذکر شده این محصول دارای فن کانوکشن محفظه فر است.

قیمت اجاق گاز دوو
قیمت اجاق گاز دوو | مدل DGC – 965FDEW

اجاق گاز دوو 5 شعله سری 965 مدل DGC – 965FDEW به رنگ سفید می باشد. این مدل اجاق گاز دوو دارای ولوم های باکالیت مقاوم به حرارات ایتالیایی است. محفظه فر این اجاق آنتی باکتریال میباشد. دوو برای این اجاق گاز خود ویژگی های سلف کلین، تایمر دیجیتال و سرشعله های ایتالیایی را قرار داده است. علاوه بر موارد ذکر شده این محصول دارای فن کانوکشن محفظه فر است.

قیمت اجاق گاز دوو

قیمت اجاق  گاز دوو

قیمت اجاق گاز دوو

برای خرید اجاق گاز دوو بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت اجاق گاز دوو آشنا باشید تا بتوانید بهترین اجاق گاز دوو را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار

بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید اجاق گاز دوو از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات دوو دارند.

       

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت اجاق گاز دوو آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی دوو این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات دوو با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

در جشنواره دوو تخفیف طلایی محصولات دوو خریداران می توانند با خرید از محصولات شامل جشنواره تخفیف طلایی دوو کارت های هدیه تخفیف دوو دریافت کنند و از اعتبار آن در خرید های بعدی خود از نمایندگی دوو استفاده نمایند.

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات دوو  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی دوو  با کارت های اعتباری را ارائه دهد.

فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی دوو  ( daewoo )  می باشد.

       

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت اجاق گاز دوو

       

انتحاب سنتر