قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت ال ای دی اسنوا

اسنوا با توجه به نیاز مشتریان و با همراه کردن دانش روز، در فرآیند تولیدات خود توانسته است ال ای دی های هوشمندی با ابعادی متنوع را به بازار ارائه نماید. مشتریان میتوانند ال ای دی اسنوا را با ابعاد 32 اینچ تا 65 اینچ تهیه کنند. این ال ای دی ها دارای کیفیت تصویر HD و Full HD میباشند. اسنوا ال ای دی ها خود را به ویژگی هایی چون مرورگر وب و ارتباط بی سیم تجهیز کرده است. مطمئنا میتوانید با اطلاعات جامعی از مدل های مختلف ال ای دی اسنوا بهترین مدل را خرید نمایید. برای خرید ال ای دی مدنظرتان از اطلاعات گردآوری شده جدول پیش رو استفاده نمایید، بر روی مدل و یا تصویر ال ای دی موردپسندتان کلیک نمایید تا از تجهیزات هر محصول، همچنین قیمت ال ای دی اسنوا مطلع گردید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات ال ای دی اسنوا

قیمت ال ای دی اسنوا

قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 50S38BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 50 اینج مدل SLD – 50S38BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی صفحه نمایش تخت، کنتراست بالا، گیرنده و تیونر دیجیتال استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به سیستم بلندگو دوکاناله، قابلیت PVR - مجهز به قابلیت EPG یا راهنمای الکترونیکی برنامه ها میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و یک ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 65S36BLD

تلویزیون ال ای دی اسنوا 65 اینج مدل SLD – 65S36BLD داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی صفحه نمایش تخت، کنتراست بالا، صدای دالبی، گیرنده و تیونر دیجیتال استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به سیستم بلندگو دو کاناله، قابلیت سه بعدی، صدای دالبی و تله تکست میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از دو ورودی HDMI و دو ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 55S39BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 55 اینج مدل SLD – 55S39BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و یک ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 55S30BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 55 اینج مدل SLD – 55S30BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و دو ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 55S29BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 55 اینج مدل SLD – 55S29BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و دو ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 50S30BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 50 اینج مدل SLD – 50S30BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و دو ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 50S29BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 50 اینج مدل SLD – 50S29BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و دو ورودی USB .

 

 

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 50S44BLD

تلویزیون ال ای دی اسنوا 50 اینج مدل SLD – 50S44BLD داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از نوع تلویزیون های ال ای دی هوشمند میباشد. اسنوا در این محصول خود از سیستم عامل اندروید 4.4.2 ، پردازنده چهار هسته ای، WIFA ، ارتباط بی سیم با دیگر دستگاه ها و ریموت کنترل هوشمند استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به هشت گیگ خافظه داخلی، قابلیت نصب کارت حافظه، دانلود و نصب اپلیکیشن، صدای فراگیر سوراند، گیرنده دیجیتال قوی، ماشین زمان، قابلیت ضبط تصاویر و راهنمای الکترونیکی برنامه ها میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و دو ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 49S39BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 49 اینج مدل SLD – 49S39BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، پانل IPS ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و یک ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا
قیمت ال ای دی اسنوا | مدل SLD – 49S37BLDT2

تلویزیون ال ای دی اسنوا 49 اینج مدل SLD – 49S37BLDT2 داری کیفیت نمایش Full HD میباشد. این محصول اسنوا از آن نوع تلویزیون های ال ای دی پرطرفدار میباشد. اسنوا در این محصول خود از تکنولوژی ضبط تصاویر و تایم شیفت، مگا داینامیک کنتراست و صرفه جویی هوشمند مصرف برق استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه، این مدل تلویزیون ال ای دی اسنوا ، این است که مجهز به گیرنده دیجیتال قوی DVBT2 ، پانل IPS ، راهنمای الکترونیکی برنامه و قابلیت اتصال موبایل وتبلت به تلویزیون از طریق MHL میباشد. درگاه های ارتباطی متنوع این محصول عبارتند از سه ورودی HDMI و یک ورودی USB .

قیمت ال ای دی اسنوا

قیمت ال ای دی اسنوا

قیمت ال ای دی اسنوا

برای خرید ال ای دی اسنوا بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ال ای دی اسنوا آشنا باشید تا بتوانید بهترین ال ای دی اسنوا را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ال ای دی اسنوا از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات اسنوا دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ال ای دی اسنوا آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی اسنوا این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات اسنوا با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات اسنوا  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی اسنوا  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی اسنوا ( snowa )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ال ای دی اسنوا

       

انتحاب سنتر