قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش در دو نوع مختلف جاروبرقی و جاروشارژی ارائه شده است. هریک از این جاروبرقی ها دارای قدرت موتور متفاوت و در رنگ بندی های مختلفی هستند. البته تمام محصولات بوش مجهز به دانش و تکنولوژی روز هستند و هریک ویژگی های منحصر به فردی دارند، برای اطلاع از این ویژگی ها، همچنین قیمت جاروبرقی بوش به جدول اطلاعات گردآوری شده مراجعه نمایید و بر روی تصویر و یا مدل مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات جاروبرقی بوش

قیمت جاروبرقی بوش

قیمت جاروبرقی بوش | مدل BGL8PRO3IR

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO3IR به رنگ خاکستری میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 1200 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری و سیم جمع کن خودکار در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BGL8PRO5IR

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5IR به رنگ تیتانیوم میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 1800 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری و سیم جمع کن خودکار در نظر گرفته است.رتبه انرژی این محصول A میباشد.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BGL8PRO4

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4 به رنگ خاکستری میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 1600 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری، سیم جمع کن خودکار و کنترل متغیر مکش در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BGL8GOLDIR

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4IR به رنگ مشکی طلایی میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2200 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری، سیم جمع کن خودکار و کنترل متغیر مکش در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BBHMOVE3N

جاروبرقی بوش مدل BBHMOVE3N یک جاروبرقی عصایی و به رنگ بنفش میباشد. این جاروبرقی دارای ولتاژ مصرفی 14.4 وات میباشد. بوش برای این جاروبرقی باتری NiMH، شارژدهی پانزده دقیقه ای باتری، نشانگر شارژ باتری و فیلتر قابل شستشو در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BCH6ATH25

جاروبرقی بوش مدل BCH6ATH25 یک جاروبرقی عصایی و به رنگ سفید میباشد. این جاروبرقی دارای ولتاژ مصرفی 25.2 ولت میباشد. بوش برای این جاروبرقی دکمه توربو، شارژدهی شصت دقیقه ای باتری، مخزن مایعات 0.9 لیتری و سیگنال LED تمیز کردن فیلتر در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BGL8SIL59D

جاروبرقی بوش مدل BGL8SIL59D به رنگ مشکی میباشد. این جاروبرقی دارای توان مکش 65 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری و سیم جمع کن خودکار در نظر گرفته است.

قیمت جاروبرقی بوش
قیمت جاروبرقی بوش | مدل BSGL52531

جاروبرقی بوش مدل BSGL52531 به رنگ مشکی میباشد. این جاروبرقی دارای قدرت موتور 2500 وات میباشد و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. بوش برای این جاروبرقی لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، مخزن پنج لیتری و سیم جمع کن خودکار در نظر گرفته است.این جاروبرقی پنج کیلوگرم و کیسه دار است.

قیمت جاروبرقی بوش

قیمت جاروبرقی بوش

قیمت جاروبرقی بوش

برای خرید جاروبرقی بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت جاروبرقی بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین جاروبرقی بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید جاروبرقی بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت جاروبرقی بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت جاروبرقی بوش

       

انتحاب سنتر