قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت ظرفشویی بوش

امروزه تکنولوژی با ورود به زندگی انسان، کارها را بسیار آسان کرده است. تا جایی که حتی ظرف های کثیف یک وعده غذایی را میتوان در اختیار ماشین پیشرفته قرار داد، تا خیلی بهتر از انسان آنها را شستشو داده و پاکیزه و درخشنده تحویل دهد. برند بوش نیز از در این پیشرفت سهیم است، و در این راستا ظرفشویی بوش را به بازار ارئه کرده است. با کمی جستجو و اطلاع از قیمت ظرفشویی بوش شما نیز خیلی زود راغب میشوید تا یکی ازاین ظرفشویی ها را به آشپزخانه خود بیاورید و از کارآمدی آن در زندگی لذت ببرید. برای شروع از جدول زیر استفاده کنید. مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید و برای اطلاع از جزئیات آن بر روی مدل و یا تصویر آن کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات ظرفشویی بوش

قیمت ظرفشویی بوش

قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS40c02IR

ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS40c02IR به رنگ سفید میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به جنس ضد زنگ وان داخلی، قفل کودک برای درب و سیستم محافظت از شیشه اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS40c08IR

ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS40c08IR به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به جنس ضد زنگ وان داخلی، قفل کودک برای درب و سیستم محافظت از شیشه اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS45II01B

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS45II01B به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم آب هیدرولیک، سنسور تشخیص میزان آب، سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای و قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 5 برنامه شستشو، 2 برنامه ویژه و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS45IW01B

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS45IW01B به رنگ سفید میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سنسور آب و خشک کن اضافی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 5 برنامه شستشو، 2 برنامه ویژه و 4 دما شستشو، سیستم محافظت از شیشه و میزان صدا 46 دسی‌بل اشاره کرد.

 

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS58M02IR

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS58M02IR به رنگ سفید میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 5 برنامه شستشو، 2 برنامه ویژه و 4 دما شستشو، سیستم محافظت از شیشه و میزان صدا 46 دسی‌بل همچنین جنس ضد زنگ وان داخلی و قفل کودک برای درب اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS58M08IR

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS58M08IR به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول +A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 5 برنامه شستشو، 2 برنامه ویژه و 4 دما شستشو، سیستم محافظت از شیشه و میزان صدا 46 دسی‌بل همچنین جنس ضد زنگ وان داخلی و قفل کودک برای درب اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS67MI01B

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS67MI01B به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول ++A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سنسور میزان آب مصرفی، سنسور تشخیص تعداد ظروف، سیستم ضد نشت آب، سیستم صرفه جویی مصرف آب، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به صفحه کنترل لمسی، قفل کودک و 3 سبد شستشو اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS67MW01B

ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS67MW01B به رنگ سفید میباشد. کلاس انرژی این محصول ++A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سنسور میزان آب مصرفی، سنسور تشخیص تعداد ظروف، سیستم ضد نشت آب، سیستم صرفه جویی مصرف آب، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به صفحه کنترل لمسی، قفل کودک و 3 سبد شستشو اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS88TI01M

ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TI01M به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول ++A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive و سیستم سبد Vario Flex Pro , Vario Flex Plus استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 8 برنامه شستشو، قابلیت شستشو با نصف ظرفیت، صفحه نمایش LED ، سیستم محافظت از شیشه و سیستم محاسبه ظروف و بهینه سازی مصرف آب اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش
قیمت ظرفشویی بوش | مدل SMS88TW01M

ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW01M به رنگ استیل میباشد. کلاس انرژی این محصول ++A میباشد. بوش در این ظرفشویی از سیستم هیدرولیکی Active Water , Dosage Assist , Aqua Sensor , Load-Sensor , Detergent Automation , Eco Silence Drive و سیستم سبد Vario Flex Plus استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ظرفشویی بوش میتوان به 8 برنامه شستشو، 6 دما شستشو، قابلیت شستشو با نصف ظرفیت، صفحه نمایش LED ، سیستم محافظت از شیشه و سیستم محاسبه ظروف و بهینه سازی مصرف آب اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی بوش

قیمت ظرفشویی بوش

قیمت ظرفشویی بوش

برای خرید ظرفشویی بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ظرفشویی بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین ظرفشویی بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ظرفشویی بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ظرفشویی بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ظرفشویی بوش

       
انتحاب سنتر