قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت فر توکار اسنوا

امروزه تجهیزات آشپزخانه به گونه ای طراحی می شوند که کمترین فضا را اشغال کنند، فر توکار اسنوا از جمله تجهیزات آشپزخانه میباشد که اینگونه طراحی شده است و کمترین فضا را به خود اختصاص میدهد. همچنین فر توکار از جهت سوخت مصرفی به دسته بندی های مختلفی تقسیم میشوند، فر برقی ، فر گازی ، فر برقی و گازی. در این راستا جهت خرید فر توکار اسنوا علاوه بر موارد فوق در نظر گرفتن قیمت فر توکار اسنوا ، نیز یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. سعی کرده ایم با جمع آوری اطلاعات پایه ای، سهولت در خرید را برای مشتریان گرامی محیا سازیم. با رجوع به جدول و لیست قیمت گردآوری شده در این صفحه، و با کلیک بر روی مدل و یا تصویر فر مورد نظر میتوانید از جزئیات و قیمت فر توکار اسنوا مطلع گردید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات فر توکار اسنوا

قیمت فر توکار اسنوا

قیمت فر توکار اسنوا | مدل O201

فر توکار اسنوا برقی-گازی دارای محفظه فر 65 لیتری میباشد. این فر دارای 8 برنامه پخت و قابلیت برنامه ریزی می باشد. گرید انرژی این فر توکار اسنوا A بوده و جنس بدنه این فر از نوع شیشه و استیل می باشد. از دیگر ویژگی های این فر توکار اسنوا میتوان به سیستم یخ زدایی، پخت ترکیبی، کانوکشن، گریل برقی و فندک اتوماتیک اشاره کرد. اسنوا این محصول را با رنگ استیل مشکی برای مشتریان خود ارائه کرده است.

قیمت فر توکار اسنوا
قیمت فر توکار اسنوا | مدل O202

فر توکار اسنوا برقی-گازی دارای محفظه فر 65 لیتری میباشد. این فر دارای 8 برنامه پخت و قابلیت برنامه ریزی می باشد. گرید انرژی این فر توکار اسنوا A بوده و جنس بدنه این فر استیل می باشد. از دیگر ویژگی های این فر توکار اسنوا میتوان به سیستم یخ زدایی، پخت ترکیبی، کانوکشن، گریل برقی و فندک اتوماتیک اشاره کرد. اسنوا این محصول را با رنگ استیل مشکی برای مشتریان خود ارائه کرده است.

قیمت فر توکار اسنوا
قیمت فر توکار اسنوا | مدل O101

فر توکار اسنوا برقی-گازی دارای محفظه فر 65 لیتری میباشد. این فر دارای 8 برنامه پخت و قابلیت برنامه ریزی می باشد. گرید انرژی این فر توکار اسنوا A بوده و جنس بدنه این فر استیل می باشد. از دیگر ویژگی های این فر توکار اسنوا میتوان به سیستم یخ زدایی، پخت ترکیبی، کانوکشن و گریل برقی اشاره کرد. اسنوا این محصول را با رنگ استیل مشکی برای مشتریان خود ارائه کرده است.

قیمت فر توکار اسنوا
قیمت فر توکار اسنوا | مدل O102

فر توکار اسنوا برقی-گازی دارای محفظه فر 70 لیتری میباشد. این فر دارای 18 برنامه پخت و قابلیت برنامه ریزی می باشد. گرید انرژی این فر توکار اسنوا A بوده و جنس بدنه این فر استیل می باشد. از دیگر ویژگی های این فر توکار اسنوا میتوان به سیستم یخ زدایی، پخت ترکیبی، کانوکشن و گریل برقی اشاره کرد. اسنوا این محصول را با رنگ استیل مشکی برای مشتریان خود ارائه کرده است.

قیمت فر توکار اسنوا

قیمت فر توکار اسنوا

قیمت فر توکار اسنوا

برای خرید فر توکار اسنوا بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت فر توکار اسنوا آشنا باشید تا بتوانید بهترین فر توکار اسنوا را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید فر توکار اسنوا از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات اسنوا دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت فر توکار اسنوا آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی اسنوا این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات اسنوا با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

قیمت فر توکار اسنوا

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات اسنوا  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی اسنوا  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی اسنوا ( snowa )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت فر توکار اسنوا

       

انتحاب سنتر