قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت مایکروویو داتیس

مایکروویو داتیس همچون فر توکار داتیس دارای 18 ماه ضمانت و 121 ماه خدمات پس از فروش است. مایکروویو داتیس به منوی اتومات، ساعت و تایمر مجهز شده است و توانایی یخ زدایی غذا بر اساس وزن و زمان را دارد. مایکروویو داتیس را میتوان در دو نوع شیشه سفید و شیشه مشکی خریداری کرد. برای خرید این محصولات و اطلاع از قیمت مایکروویو داتیس و جزئیات بیشتر هریک از آنها، به جدول پیش رو مراجعه فرمایید و بر روی تصویر و یا مدل مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات مایکروویو داتیس

قیمت مایکروویو داتیس

قیمت مایکروویو داتیس | مدل DTM-928-Ultra

مایکروویو داتیس 28 لیتری شیشه سفید (Ultra Clear ). این محصول دارای منوی اتومات، ساعت و تایمر است. صفحه آن از نوع صفحات تاچ بوده و مجهز به قفل کودک میباشد. سیستم یخ زدایی این مایکروویو داتیس بر اساس وزن و زمان است. گفتنی است که این مایکروویو دارای دو نوع پخت ترکیبی بوده و همچنین مجهز به پخت سریع نیز میباشد. برای تشخیص پایان پخت، ویژگی سیگنال پایان پخت در این مایکروویو پیش بینی شده است.

قیمت مایکروویو داتیس
قیمت مایکروویو داتیس | مدل DTM-928

مایکروویو داتیس 28 لیتری شیشه مشکی. این محصول دارای منوی اتومات، ساعت و تایمر است. صفحه آن از نوع صفحات تاچ بوده و مجهز به قفل کودک میباشد. سیستم یخ زدایی این مایکروویو داتیس بر اساس وزن و زمان است. گفتنی است که این مایکروویو دارای دو نوع پخت ترکیبی بوده و همچنین مجهز به پخت سریع نیز میباشد. برای تشخیص پایان پخت، ویژگی سیگنال پایان پخت در این مایکروویو پیش بینی شده است.

قیمت مایکروویو داتیس

قیمت مایکروویو داتیس

قیمت مایکروویو داتیس

برای خرید مایکروویو داتیس بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت مایکروویو داتیس آشنا باشید تا بتوانید بهترین مایکروویو داتیس را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید مایکروویو داتیس از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات داتیس دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت مایکروویو داتیس آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات داتیس این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات داتیس با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات داتیس  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی داتیس  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات داتیس ( DATEES )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت مایکروویو داتیس

       
انتحاب سنتر