قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت هود داتیس

هود داتیس بسیار قدرتمند است، و دارای قدرت مکش 750 تا 900 متر مکعب در ساعت است. هود داتیس دارای تنوع در طراحی، امکانات و تکنولوژی است، از این جهت برخی از مدلها مجهز به موتور فلزی بی صدا شده اند. داتیس برای هود های ارائه شده این برند 18 ماه ضمانت و 121 ماه خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که بسیار مورد توجه مشتریان است. برای خرید هریک از مدل هودهای این برند، میتوانید اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت هود داتیس را از جدول پیشرو بیابید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات هود داتیس

قیمت هود داتیس

قیمت هود داتیس | مدل Vita

هود داتیس 90 سانتی متری مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی. این هود دارای موتور 6 دور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. داتیس سنسورهای بو، دود و گاز را برای آن در نظر گرفته است و سیستم عملکرد خودکار، تایمر، ساعت دیجیتال و صفحه کنترل لمسی را در آن قرار داده است. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور تیتانیومی، جک مکانیکی، ریموت هود، فیلتر آلومینیومی،شیشه سکوریت مقاوم به حرارت، نظافت آسان و 2عدد لامپ LED مستطیلی اشاره کرد.

قیمت هود داتیس
قیمت هود داتیس | مدل Emilo

هود داتیس 90 سانتی متری مجهز به سیستم اشاره دست منحصر به فرد جهت روشن و خاموش کردن هود. این هود دارای موتور 6 دور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور آهنی رنگ مشکی، جک مکانیکی، فیلتر آلومینیومی، شیشه سکوریت مقاوم به حرارت، نظافت آسان و 2عدد لامپ LED اشاره کرد.

 

 

قیمت هود داتیس
قیمت هود داتیس | مدل DH-801

هود داتیس 90 سانتی متری با موتور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی. این هود دارای موتور 3 دور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. داتیس سنسورهای بو، دود و گاز را برای آن در نظر گرفته است و سیستم عملکرد خودکار، تایمر و صفحه کنترل لمسی را در آن قرار داده است. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور و بدنه آهنی مشکی، ریموت هود، فیلتر آلومینیومی،شیشه سکوریت مقاوم به حرارت، نظافت آسان و لامپ LED اشاره کرد.

قیمت هود داتیس
قیمت هود داتیس | مدل Mattina

هود داتیس 90 سانتی متری با موتور فلزی. این هود دارای موتور 3 دور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. داتیس سنسورهای بو، دود و گاز را برای آن در نظر گرفته است و سیستم عملکرد خودکار، تایمر و صفحه کنترل لمسی را در آن قرار داده است. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور آهنی مشکی، ریموت هود، فیلتر آلومینیومی،شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و لامپ LED اشاره کرد.

 

قیمت هود داتیس
قیمت هود داتیس | مدل Marina

هود داتیس 90 سانتی متری با طراحی منحصر به فرد. این هود دارای موتور 3 دور 2 شفت مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. داتیس سنسورهای بو، دود و گاز را برای آن در نظر گرفته است و سیستم عملکرد خودکار، تایمر و صفحه کنترل لمسی را در آن قرار داده است. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور آهنی مشکی، جک مکانیکی، ریموت هود، فیلتر آلومینیومی،شیشه سکوریت مقاوم به حرارت، نشانگر لوگوی LED و نوار 50 سانتی LED اشاره کرد.

قیمت هود داتیس
قیمت هود داتیس | مدل Classic

هود داتیس 90 سانتی متری مجهز به ساعت آنالوگ و طرح کلاسیک. این هود دارای موتور 3 دور 2 شفت مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) است. قدرت مکش این مدل هود 700 تا 900 متر مکعب بر ساعت میباشد. داتیس سنسورهای بو، دود و گاز را برای آن در نظر گرفته است و سیستم عملکرد خودکار، تایمر و صفحه کنترل لمسی را در آن قرار داده است. از لحاظ میزان سطح صدا، صدای این هود در سطح نرمال است و صدای موتور آن کمتر از 60 دسیبل است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به کاور آهنی مشکی، جک مکانیکی، ریموت هود، فیلتر آلومینیومی،شیشه سکوریت مقاوم به حرارت، نشانگر لوگوی LED و 2 عدد لامپ LED اشاره کرد.

قیمت هود داتیس

قیمت هود داتیس

قیمت هود داتیس

برای خرید هود داتیس بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت هود داتیس آشنا باشید تا بتوانید بهترین هود داتیس را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید هود داتیس از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات داتیس دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت هود داتیس آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات داتیس این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات داتیس با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات داتیس  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی داتیس  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات داتیس ( DATEES )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت هود داتیس

       
انتحاب سنتر