قیمت اجاق گاز اسنوا

اجاق گاز اسنوا از جمله اجاق گازهای مطرح در بازار میباشد، اجاق گاز های اسنوا با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده اند که خریدار را از خرید محصولات خارجی با قیمت بالاتر بی نیاز میسازد طراحی جدید سرشعله ها ازورود جرم و غذا به درون دستگاه جلوگیری میکند چرا که اجاق گاز این برند به سیستم ایمنی ترموکوپل، محفظه فر آنتی باکتریال، شیشه کشویی و دیواره طبقاتی داخل فر تجهیز شده است. اسنوا اجاق گازهای خود را پنج شعله و در رنگ های مختلفی ارائه کرده است. برای خرید اجاق گاز این برند، از اطلاعات گردآوری شده در جدول استفاده نمایید، و بر روی مدل و یا تصویر اجاق مورد پسندتان کلیک نمایید تا از قیمت اجاق گاز اسنوا و جزئیات هر کدام مطلع گردید. انتخاب سنتر به عنوان نماینده رسمی برند اسنوا ، انواع اجاق گاز اسنوا را با بهترین قیمت بازار و ضمانت نامه 24 ماهه انتخاب سرویس به فروش میرساند.

 

 

تکنولوژی چربی گریز (نانوکلین)

تکنولوژی نانوکلین خاصیت منحصر به فرد و دانش بنیان تمامی اجاق گازهای اسنوا است که مانع جذب چربی بر روی سطوح پخت و پز می گردد و تمیز نمودن سریع رویه و شیشه های اجاق گاز را به ارمغان می آورد.

 

صفحه کنترل لمسی بزرگ

صفحه نمایش لمسی باعث کنترل یکپارچه و سهولت در استفاده از امکانات اجاق گاز می گردد. توسط این صفحه کنترل ، تایمر ، تنظیمات شعله زمان دار ، روشن و خاموش کردن لامپ داخل فر ، جوجه گردان ، فن انتقال حرارت و... را به صورت یکجا در اختیار خواهید داشت.

 

پخت کامل و با کیفیت 

سر شعله های ساباف Sabaf ایتالیایی با کیفیت بالا یکی از مزایای اصلی اجاق گاز دوو به حساب می آید. همچنین در این محصول فن گردش هوای داغ و المنت برقی (توربو فن) جهت بهبود فرایند پخت استفاده شده است. فر اجاق گاز دوو با ایجاد حرارت یکنواخت حاصل از توربو فن ، به راحتی ظرف مدت کوتاه ، غذای شما را آماده و با استانداردهای حرفه ای تحویل تان می دهد. 

 

شعله زمان دار

در اجاق گاز اسنوا ، شعله زمان دار امکان خاموش شدن خودکار شعله در زمان معین را فراهم می کند. بنابراین می توانید زمان را تنظیم کرده و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید. پس از پایان زمان انتخاب شده ، شعبه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

مشاهده بیشتر